💪🥇 Kwalifikacje Olimpijskie, kulturystyka, fitness, figurka i bikini - 2018 - Fitness Angela Salvagno & Fitness News

OBEJRZYJ: Wojny siły, model fitness kontra kulturysta

2018 Oficjalna lista kwalifikacyjna Mr. Olympia

2018 Weekend Olympia znajduje się zaledwie 36 dni od hotelu, a sprawy wyglądają dość jasno w klasyfikacji punktowej. Mr. Olympia LLC właśnie wydała najbardziej aktualne oficjalne kwalifikacje Mr. Olympia.

Kto dokonał cięcia? Dowiedz się poniżej.

Kto kwalifikuje się?

  • Top 5 z Olympii 2017
  • Zwycięzca każdego konkursu
  • Top 3 w klasyfikacji punktowej

OBEJRZYJ: Pan Olympia 2018 Aktualizacja konkurenta:

Oficjalna lista wykwalifikowanych sportowców do tej pory:

2018 sezon kwalifikacyjny Olympia

Oto oficjalne listy wykwalifikowanych sportowców do 2018 Mr. Olympia! Gratulacje dla wszystkich sportowców!

2018 MR. OLYMPIA

Wykwalifikowany

  1. Phil Heath (USA)
  2. Mamdouh Elssbiay / Big Ramy (Egipt)
  3. William Bonac (Holandia)
  4. Dexter Jackson (USA)
  5. Shawn Rhoden (USA)
  6. Brandon Curry (USA)
  7. Cedric McMillan (USA)
  8. Roelly Winklaar (Curacao)
  9. Nathan De Asha (UK)
  10. Charles Griffen (USA)
  11. Steve Kuclo (USA)
  12. Michael Lockett (USA)
  13. Juan Morel (USA)
  14. Sergio Oliva, Jr (USA)
  15. Lukas Osladil (Czechy)
  16. Alexis Rivera (Puerto Rico)
  17. Justin Luis Rodriguez (USA)
  18. Iain Valliere (Kanada)
  19. Josh Wade (USA)

Sprawdź nasze prognozy Mr. Olympia na 2018 r


2018 212 Olympia

Wykwalifikowany

  1. James Lewis (UK)
  2. Ahmad Ashkanani (Kuwejt)
  3. Jose Raymond (USA)
  4. David Henry (USA)
  5. Derek Lunsford (USA)
  6. Ahmad Ahmad (Irak)
  7. Mahmood A1 Durrah (Kanada)
  8. Sami A1 Haddad (Bahrain)
  9. Jafar Ghaffarnezhad Azizi (Iran)
  10. Alex Cambronero (Costa Rico)
  11. Hadi Choopan (Iran)
  12. Shaun Clarida (USA)
  13. Ricardo Correia (Zielony Przylądek)
  14. Charles Dixon (USA)
  15. Kamal Elgargni (Libia)
  16. Ahmed Elsadany (Egipt)
  17. Dwayne Quamina (USA)
  18. Craig Richardson (USA)
  19. Samir Troudi (Tunezja)
  20. Nicolas Vullioud (Szwajcaria)
  21. Zane Watson (Kanada)

2018 Classic Physique Olympia

Wykwalifikowany

  1. Breon Ansley (USA)
  2. Chris Bumstead (Kanada)
  3. George Peterson (USA)
  4. Arash Rahbar (USA)
  5. Danny Hester (USA)
  6. Regan Grimes (Kanada)
  7. Wesley Vissers (Holandia)
  8. Haitham Al Sadiq (Oman)
  9. Henri-Pierre Ano (Kanada)
  10. Omar Bautista (USA)
  11. Khaled Chikhaoui (Kanada)
  12. Stan De Longeaux (USA)
  13. Petar Duper (Włochy)
  14. Darnell Ferguson (USA)
  15. Aaron Futel (USA)
  16. David Hoffman (Niemcy)
  17. Mehdi Larijani (USA)
  18. Steve Laureus (USA)
  19. Courage Opara (USA)
  20. Panexce Pierre (USA)
  21. Terrence Ruffin (USA)
  22. Ali Shamsghamar (Iran)
  23. Robert Timms (USA)
  24. Mateo Vaihu (Nowa Zelandia)
  25. Divine Wilson (USA)
  26. Dani Younan (USA)

2018 Men's Physique Olympia

Wykwalifikowany

  1. Jeremy Buendia (USA)
  2. Andre Ferguson (USA)
  3. Brandon Hendrickson (USA)
  4. Raymont Edmonds (USA)
  5. Jeremy Potvin (USA)
  6. Chris Griffin (USA)
  7. Abdullah Alsaeed (Kuwejt)
  8. Robin Balogh (Węgry)
  9. Michael Bevins (USA)
  10. Greg Brant (USA)
  11. George Brown (USA)
  12. Ismael Dominguez (Meksyk)
  13. Billyrose Femi (UK)
  14. Logan Franklin (USA)
  15. Jeph Gabriel (USA)
  16. Omid Eskandara Ghazikalaya (Iran)
  17. Kyron Holden (USA)
  18. Ondrej Kmostak (Czechy)
  19. Joseph Lee (USA)
  20. Davide Mozzolari (Włochy)
  21. Diogo Montenegro (Brazylia)
  22. Stan Morrison (USA)
  23. Matt Mugford (USA)
  24. Tristan Murray (USA)
  25. Khalid Quartey (USA)
  26. Fernando Rios (Paragwaj)
  27. Chase Savoie (USA)
  28. Akeem Scott (USA)
  29. Suraqah Shabazz (USA)
  30. Godfrey Sironda (USA)
  31. Ryan Terry (UK)
  32. Dawid Wachelka (Polska)
  33. Anthony Woods (USA)
  34. Long Wu (Chiny)

2018 Rysunek Olympia

Wykwalifikowany

  1. Cydney Gillon (USA)
  2. Latorya Watts (USA)
  3. Heather Dees (USA)
  4. Candice Lewis Carter (USA)
  5. Nicole Wilkins (USA)
  6. Maria Baeza Diaz (USA)
  7. Melissa Bumstead (Kanada)
  8. Andrea Calhoun (USA)
  9. Brittany Campbell (USA)
  10. Zulema Duran (Włochy)
  11. Wendy Fortino (USA)
  12. Marta Gor7.ynska (Polska)
  13. Sandra Grajales (Meksyk)
  14. Karina Grau (Paragwaj)
  15. Ivana Ivusic (USA)
  16. Felisha Livczey (USA)
  17. Julie Mayer (USA)
  18. Melinda Mercz (Węgry)
  19. Jessica Reyes Padilla (Puerto Rico)
  20. Louise Rogers (UK)
  21. Michele Silva (Brazylia)
  22. Natalia Soltero (Meksyk)
  23. Carly Starling Horrell (USA)
  24. Alexis Sullivan (USA)
  25. Bojana Vasiljevic (Serbia)
  26. Julia Waring (USA)
  27. Nadia Wyatt (USA)
  28. Martina Yabekova (Kanada)

2018 Fitness Olympia

Wykwalifikowany

  1. Myriam Capes (Kanada)
  2. Regiane Da Silva (Niemcy)
  3. Ryall Graber (Kanada)
  4. Bethany Wagner (USA)
  5. Jaclyn Baker (USA)
  6. Darrian Borello (USA)
  7. Danielle Chikeles (USA)
  8. Allison Ethier (Kanada)
  9. Kate Errington (UK)
  10. Missy Farrell (Kanada)
  11. Giorgia Foroni (Włochy)
  12. Oksana Grishina (Rosja)
  13. Whitney Jones (USA)
  14. Ariel Khadr (USA)
  15. Sara Kovach (USA)
  16. Emma Paveley (UK)
  17. Jennifer Worth (USA)

2018 Bikini Olympia

Wykwalifikowany

  1. Angelica Teixeira (USA)
  2. Jennifer Ronnttl (USA)
  3. Romina Basualdo (Argentyna)
  4. Casey Samsel (USA)
  5. Narmin Assria (USA)
  6. Ashley Kaltwasser (USA) [były zwycięzca Olympii]
  7. Janet Layug (USA)
  8. Jennifer Caban (USA)
  9. Lauralie Chapados (Kanada)
  10. Natishia Coleman (USA)
  11. Darah Diaz (USA)
  12. Dorie (Kanada)
  13. Monica Ellis (USA)
  14. Sherry Espera (USA)
  15. Tawna Eubanks (USA)
  16. Eli Fernandez (Meksyk)
  17. Margret Gnarr (Islandia)
  18. Marc1H Gonedlves (Brazylia)
  19. Kim Gutierrez (Chile)
  20. Kim Hayeun (Korea Południowa)
  21. Kerryne Ilenich (USA)
  22. Ashley Jenelle (USA)
  23. Brena Martinez (USA)
  24. Stacy McCloud (USA)
  25. Raphaela Milagres (USA)
  26. Katya Nosova (Nowa Zelandia)
  27. Christobalina Pajares Torres (Hiszpania)
  28. India Paulino (USA)
  29. Frida Paulsen Stern (Szwecja)
  30. Elisa Pecini (Brazylia)
  31. Mariella Pellegrino (Włochy)
  32. Camile Periat (USA)
  33. Diana Salamon (Węgry)
  34. Ruth Wood (USA)
  35. Elizabeth Yisrael (USA)

2018 Kobiet Physique Olympia

Wykwalifikowany

  1. Juliana Malacarne (Brazylia)
  2. Jennifer Taylor (USA)
  3. Heather Grace (USA)
  4. Kira Neuman (USA)
  5. Sheronica Henton (USA)
  6. Natalia Abraham Coelho (USA)
  7. Tomefafa Ameko (USA)
  8. Cristina Arellano Goy (Hiszpania)
  9. Mayla Ash (USA)
  10. Michaela Aycock (USA)
  11. Marjorie Beck (Brazylia)
  12. Daniely Castilho (Brazylia)
  13. Priscila Cavilha (Brazylia)
  14. Alyssa Coppolino (Kanada)
  15. Eleonora Dobrinina (Kanada)
  16. Antoinette Downie (Barbados)
  17. Lenka Ferencukova (Czechy)
  18. Anne Luise Freitas (Brazylia)
  19. Shanique Grant (USA)
  20. Valentina Mishina (Rosja)
  21. Paloma Parra (Hiszpania)
  22. Melissa Pearo (USA)
  23. Joanna Romano (Hiszpania)
  24. Autumn Swansen (USA)
  25. Penpraghai Tiangngok (Tajlandia)
  26. Sarah Villegas (USA)
  27. Margita Zamolova (Czechy)
Zaktualizowano od 7 sierpnia 2018 r

Sprawdź również:

  • Historia Mr. Olympia – szczegóły i wyniki
  • Historia kulturystyki
Like this post? Please share to your friends:

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: